Politsei aitas Tammsaare parki eksinud 2-aastase rootslase vanemate juurde tagasi


01. august 2012 11:01

Politseinikud aitasid eile õhtul Tallinnas Tammsaare pargis kaduma läinud kaheaastase Rootsist pärit lapse vanemate juurde tagasi. 

Politsei pressiesindaja Andres Sang rääkis Delfile, et eile õhtul kell 19.55 sai politsei teate umbes kaheaastasest lapsest, kes jalutas üksi Tammsaare pargis. „Umbes kolme minutiga oli patrull kohapeal,“ lausus ta. Politsei saabumise ootas ära naine, kes tõenäoliselt ka politseile leitud lapsest teatas. 

Sang lisas, et kell 20.15 teatas Viru hotelli turvateenitus omakorda politseile, et rootlastest vanemad otsivad last. Selle teate peale toimetas patrull lapse hotelli ja andsid vanematele üle. „Me ei tea kui kaua laps tegelikult kadunud oli ja kui kaua vanemad teda otsisid,“ tõdes Sang. 

Sanga sõnul lähevad lapsed tavaliselt kaduma avalikel üritustel või rannas ja siis leitakse vanemad turvateenistuse või korraldajate abiga üles. Politsei kaudu lapse otsimist tuleb tema sõnul ette ikkagi harva, kuid politseinikud on alati nõus aitama. „Lastega tegelemine on politsei prioriteet,“ kinnitas Sang. 

 Originaalartikkel: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/110_112/politsei-aitas-tammsaare-parki-eksinud-2-aastase-rootslase-vanemate-juurde-tagasi.d?id=64758474

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga