Udukaitsesüsteem

UDUKAITSESÜSTEEMI EESMÄRK on varguse või röövi takistamine ning ennetamine.

UDUKAITSESÜSTEEME KASUTATAKSE laialdaselt juveeli-jm. väärtasjade ning sularaha kasutavate kaupluste riskide maandamisel, tanklate, öökaupluste, alkoholi-ja tubakapoodide kaitseks, apteekide ning hambaravikabinettides olevate seadmete kaitseks, laoruumides ootava väljasaadetava valmistoodangu kaitseks, strateegiliste sõlmede kaitsmisel jne.

UDUKAITSESÜSTEEMI TUTVUSTUS: 

Udukaitse on ülimalt tõhusaks täienduseks tavapärastele turvasüsteemidele kuna udukahurist hetkega väljapaiskuv tihe udu võimaldab peatada sissemurdja esimestel otsustavatel sekunditel. 

Tavaline turvasignalisatsioon ja videovalve ei suuda professionaalseid vargaid takistada, sest kui vargad on teinud eeltööd, siis teavad nad täpselt, mida soovivad varastada ning teevad selle paari minuti jooksul teoks. Selle ajaga kui turvafirma või politsei kohale jõuab, on vargad juba lahkuda jõudnud. Udukaitsesüsteemi eesmärk on mitte vargaid kätte saada, vaid vargust takistada.

PROTECT udukaitseseade lisatakse olemasolevale turvasüsteemile ning selle tööpõhimõte on väga lihtne. Niipea kui signalisatsioon rakendub, täitub ruum läbipaistmatu, paksu ja täiesti kahjutu uduga, mis ei võimalda varastel midagi näha ega leida seda, mida nad olid tulnud varastama. Kuna vargad ei näe mitte midagi, satuvad nad paanikasse ning neil ei jää muud üle, kui ilma saagita lahkuda.

Erineva suurusega udugeneraatorid tagavad sobiva lahenduse igasse ruumi, alates väikesest kontorist kuni suure kaubanduskeskuseni. Samuti sobib udugeneraator kaitsma vara eramutes, suvilates ja korterites. Erinevaid tootevariante on kokku viis, mida saab kasutada vastavalt konkreetsele vajadusele nii eraldi kui kombineeritult. Ühest udugeneraatorist piisab üldjuhul ühe ruumi katmiseks, tuleb vaid valida õiges suurusega mudel.  Suuremate ruumide puhul on aga tihti vaja mitut seadet. Seadmeid on kolmes värvitoonis: must, hõbe ja valge. Udugeneraatori võib paigaldada seinale, lakke või varjatult, näiteks ripplae või seina taha.

Udukaitse ei kahjusta elektroonikat, arvuteid ega muud inventari.
Udugeneraatoreid paigaldatakse ka sellistesse kohtadesse, kus asuvad tundlikud elektrotehnika seadmed ja tundlik mehaaniline aparatuur, toiduained või riided. Mitmel pool maailmas läbiviidud laboratoorsete testidega on tõestatud, et turvaudu on täiesti kahjutu.

Udukaitse ei ole kahjulik inimese ja loomade tervisele.
Udukaitsesüsteem on väljatöötatud suitsuefektide toimimise põhimõttele sarnaselt. Nimetatud suitsuefekti kasutatakse meelelahutustööstustes juba viimase 50 aasta jooksul. Udu on kontrollitud, turvaline ja kahjutu. Analoogseid seadeldisi kasutatakse ka politsei- ja päästeteenistuste töötajate ja koerte väljaõppeks, kui on vaja imiteerida tulekahju või sissemurdmiskatsest põhjustatud asjaolusid.

Uduefekt säilib ruumis kaua ega jäta sadestusi.
Turvaudu säilib ruumis kaua isegi siis, kui ruumis on hästi toimiv ventilatsioonisüsteem. Udu täielikuks väljaventileerimiseks kulub ca 20 minutit. Turvaudu ei jäta järele mitte mingisuguseid sadestusi.

PROTECT udukaitsesüsteemile on antud Euroopa Liidu sertifikaat, et süsteem vastab EN 50131-8 standardile. PROTECT udugeneraatorid on välja töötatud Taanis ning toote eeliseks on kõrge kvaliteet ja töökindlus. Taanis on ligi 90% kauplustest varustatud udukaitsesüsteemiga. Erinevad turvafirmad maailmas on valinud PROTECT udukahurid oma tooteportfelli  http://www.protectglobal.com/about-protect

Link tootekataloogile: http://www.protectglobal.co.uk/front-page/products/fog-cannon 

Tootehinnad:

Udugeneraatorid:

Protect Qumulus Valge – 726 EUR

Protect 600i Valge või Must – 999 EUR

Protect 1100i Valge või Must – 1495 EUR

Protect 2200i Valge või Must – 1895 EUR

* kõik udugeneraatorid (välja arvatud Qumulus) sisaldavad 2 varuakut ja ühte lisa uduvedelikku. Kõikidele udugeneraatoritele kehtib 5 aastane garantii.

Stroboskoopiline valgus + heli:

Protect Security Strobe – 403 EUR

Protect Security Sounder – 403 EUR

* Security Strobe ja Security Sounder maaletooja poolt pakutav garantii on 12 kuud.

Udukaitsesüsteemi paigalduse tasu on 199 EUR, Tallinnast või Tartust objektile väljasõidul lisandub km tasu 0,3 EUR km.

Hindadele lisandub käibemaks.

Õige udukahuri valikuks ning paigutuseks ruumis on meile kasulik anda eelinfot Teie pinna kubatuurist, vaheseinte asukohast, uste-akende asetusest, seinte ja lae materjalist. FindMe OÜ on PROTECT udukaitsesüsteemide maaletooja Hansab AS ametlik edasimüüja.

Olete oodatud meiega ühendust võtma: info@findme.ee või helistades 5242 776.

VIDEOD

http://www.youtube.com/watch?v=a6qId86UKio