Politsei palus sadadel vabatahtlikel Walesis kadunud tüdruku otsinguid mitte segada

Politsei palus sadadel vabatahtlikel Walesis kadunud tüdruku otsinguid mitte segadaWalesis kadunud viieaastast April Jonesi otsivatel sadadel vabatahtlikel paluti otsingutest loobuda ning see väljaõppinud ja oskustega otsingumeeskondadele jätta, et neid mitte segada.

Dyfed Powysi politsei superintendant Ian John ütles, et kogu öö otsis Machynllethi übruses tüdrukut 40 väljaõppe saanud politseinikku, koerajuhti ja mäepäästemeeskondade liiget, teatab Sky News.

„Ma kardan, et pean ütlema, et mul pole mingeid uudiseid Aprili asukoha kohta,“ ütles John varahommikusel pressikonverentsil. „Ma tahan, et inimesed teaksid, et see on maapiirkond, väga rasked tingimused. Ilm ei olnud eile hea ja minu arvates pole ennustus väga hea ka tänaseks. Dyfi jõel on üleujutus ja me peame tõesti arvestama seal ohuga kõigile. Seega, mida ma tegelikult palun, on, et vaatamata suurele toetusele ja pühendumusele, mida inimesed tahavad näidata, aidates meil Aprilit leida, palun jätke see nüüd väljaõppinud ja oskustega inimestele, kes meil on. Ma ei taha, et neid politseinikke segaks see hea eesmärgiga ja entusiastlik toetus.“

Aprili röövimises kahtlustatuna on vahistatud 46-aastane mees, kelle nimi on Sky allikate järgi Mark Bridger. Johni sõnul loodab politsei mehelt ülekuulamise käigus rohkem andmeid saada. Aprili nähti viimati kodu lähedal Walesi keskosas Machynllethis Bryn Y Gogi maavalduses esmaspäeval kella 19 ajal koos sõpradega jalgrattaga sõitmas.

Originaalartikkel: Delfi